Міноборони Німеччини вимагатиме додатково 12 млрд євро для армії

Неділя 29 квітня 2018 12:12
Міноборони Німеччини вимагатиме додатково 12 млрд євро для армії
Фото: Урсула фон дер Ляйен (flickr.com/secdef)

Запитувана сума значно перевищує бюджетний план

Міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйен вимагатиме виділити додатково 12 млрд євро на фінансування збройних сил країни до 2021 року включно. Про це пише Bild am Sonntag.

Повідомляється, що 12 млрд євро додаткового фінансування для бундесверу значно перевищує бюджетний план, який передбачено Мінфіном Німеччини. Зокрема, на наступний рік Міноборони вимагає додатково 3 млрд євро, в 2020 році - 4 млрд євро, а в 2021 році - 5 млрд понад бюджетного плану. У той же час підкреслюється, що Мінфін передбачає, що на фінансування збройних сил країни до 2021 виділять всього 5,5 млрд євро.

Міноборони Німеччини мотивує необхідність збільшення витрат потребою ліквідувати відставання у сфері оснащення бундесверу, а також модернізацією інфраструктури в середньостроковій перспективі. Крім того, додаткове фінансування потрібне проекту по кооперації з Норвегією з проектування та будівництва підводних човнів, а також на закупівлю шести військово-транспортних літаків "С-130 Геркулес".

Нагадаємо, раніше міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйєн заявила, що Євросоюзу слід бути більш жорстким з Росією.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся