Міноборони: Доставлені в Київ 11 поранених лівійських громадян пройдуть лікування в військовому госпіталі

На виконання указу Президента України від 27 вересня 2011 р. №927 "Про надання гуманітарної допомоги Лівії" та доручення Кабінету міністрів України в Київ доставлені 11 поранених лівійських громадян.
Враховуючи великий досвід військових медиків в лікуванні вогнепальних та інших поранень, місцем лікування громадян Лівії було визначено Головний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь" Міністерства оборони України, повідомляє прес-служба Міноборони.
Відповідно до розпоряджень Міністра оборони України Михайла Єжеля поранені громадяни Лівії розміщені в одному зі спеціалізованих хірургічних відділень військового госпіталю. Пацієнти перебувають у задовільному стані здоров'я, більшість з них потребує подальшого лікування за офтальмологічним та травматологічним напрямками. Для цього у головному військово-лікувальному закладі є все необхідне медичне обладнання, матеріальні та лікарські засоби.
Прийняття на лікування громадян Лівії є акцією гуманітарної допомоги України лівійському народу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся