Міноборони доопрацьовує Концепцію реформування і розвитку ЗСУ

НовиниСуспільство    28.12.2012 - 21:31

Зараз в стислі терміни частково допрацьовуються і будуть представлені на затвердження Президентові України проекти Стратегічного оборонного бюлетеня та Концепції реформування та розвитку Збройних сил України. Про це повідомив заступник міністра оборони України - керівник апарату Володимир Можаровський. За його словами, робиться це для забезпечення реформ спланована робота по вдосконаленню законодавства, повідомляє прес-служба Міноборони.

Також Можаровський зазначив, що у зв'язку з виданням відповідного указу Президента України розробляється питання нормативного врегулювання порядку та механізмів взаємодії з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, в яку буде реформовано колишнє Міністерство надзвичайних ситуацій. "Діяльність цієї Державної служби буде спрямовуватися і координуватися Кабінетом міністрів через Міністра оборони", - сказав Можаровський.

Також він зазначив, що, виходячи із завдань Президента, змін у законодавстві України, Міністром оборони були уточнені завдання і показники, на які Збройні сили повинні вийти до кінця 2013 р. Після затвердження зведеного кошторису Міністерства оборони України та отримання щомісячного розпису асигнувань заходи щодо виконання зазначених завдань будуть включені в План утримання та розвитку Збройних сил України на 2013 р.

Читайте також: В Україні створено два нових міністерства, а МНС реорганізовано в Держслужбу, - указ Януковича

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top