У Мінкульті створять підрозділ для комунікацій з діаспорою

НовиниСуспільство    26.08.2016 - 21:08
Фото: Нищук розповів про плани створити підрозділ для комунікацій з діаспорою
Фото: Нищук розповів про плани створити підрозділ для комунікацій з діаспорою

Нищук зазначив важливість запуску у декількох світових містах діючих соціокультурних центрів

У рамках реорганізації Міністерства культури України планується створити новий окремий підрозділ, який здійснюватиме комунікацію  з діаспорою. Про це заявив голова відомства Євген Нищук, передає прес-служба Мінкульту.

Зазначається, що 25 серпня міністр долучився до Річних загальних зборів Світового Конґресу Українців (СКУ) в Києві. У зібранні беруть участь 137 делегатів та гостей з 28 країн.


"Інформація про усю діяльність, актуальні ініціативи, культурно-мистецькі проекти, які відбуваються у тій чи іншій країні, має широко розповсюджуватися і підтримуватись. Також необхідно, щоб за кордоном не з чуток чи випусків новин знали про стан справ в Україні. Вся ця комунікація матиме сенс нерозривності нашого існування у цьому великому світі, не дасть можливості щось перекрутити, натомість – сприятиме розвитку", - наголосив Нищук.

Крім того, на його думку, зараз важливо запустити діючі соціокультурні центри принаймні у декількох світових містах – у Нью-Йорку, Торонто, Празі чи Варшаві.

Нагадаємо, раніше Нищук анонсував створення Українського фонду культури як одного з пріоритетних проектів діяльності Мінкульту вже восени 2016 рік.

On Top