Мінкульт Росії оголосив конкурс на дослідження "росієфобії"

Мінкульт Росії оголосив конкурс на дослідження "росієфобії"
Фото: Мінкульт РФ

Вартість контракту становить 1,9 млн рублів

Міністерство культури Росії розмістило на порталі держзакупівель замовлення на дослідження "технологій дерусифікації (росієфобії)", а також способів протидії "посилення росієфобського дискурсу". Про це передає ВВС.

Вартість контракту, заявки на який приймаються до 25 липня, становить 1,9 млн рублів.


В документі зазначається, що проблема "росієфобії" відноситься до сфери національних інтересів і національної безпеки Росії. У міністерстві культури вважають, що об'єктом фобийных реакцій і агресій є "не тільки російська (російський) народ, але історична Росія, її життєвий уклад, ціннісні культурні накопичення".

"Якщо Росія не відступить у своїх намірах, то очевидно, що буде перехід до фаз більш жорсткого протистояння і ще більшого посилення росієфобського контенту інформаційних потоків, до чого країні необхідно бути готовим", - йдеться в доеументе.

Нагадаємо, раніше Міністерство фінансів РФ і Банк Росії підготували пропозиції про створення системи, яка дозволить громадянам самостійно формувати свою майбутню пенсію.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся