"Міністра економічного розвитку і торгівлі" ЛНР оголосили в розшук

НовиниНадзвичайні події    15.09.2016 - 11:59
Фото: прокуратура (Луганська область)
Фото: прокуратура (Луганська область)

Розпочато спеціальне досудове розслідування

Прокуратура Луганської області розпочала спеціальне досудове розслідування щодо так званого "міністра економічного розвитку і торгівлі" терористичної організації "ЛНР". Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Як зазначається, "міністру" в липні 2015 року повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 109 КК України (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), ч. 2 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), год. 1 ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної організації).

"Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянка України ініціювала і надала згоду на призначення її на посаду виконуючого обов'язки міністра економічного розвитку та торгівлі, Ради Міністрів терористичної організації "ЛНР" і зараз бере активну участь у діяльності політичного блоку зазначеної терористичної організації", - йдеться в повідомленні

Оскільки зазначена особа ховається від кримінальної відповідальності, на тимчасово окупованій території Луганської області, її оголошено в розшук. Також на підставі ухвали слідчого судді в кримінальному провадженні, розпочато спеціальне досудове розслідування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на потреби ЛНР розтратили 16 млн гривень "Луганськвугілля".

On Top