"Міністра економічного розвитку і торгівлі" ЛНР оголосили в розшук

НовиниНадзвичайні події    15.09.2016 - 11:59
Фото: прокуратура (Луганська область)
Фото: прокуратура (Луганська область)

Розпочато спеціальне досудове розслідування

Прокуратура Луганської області розпочала спеціальне досудове розслідування щодо так званого "міністра економічного розвитку і торгівлі" терористичної організації "ЛНР". Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Як зазначається, "міністру" в липні 2015 року повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 109 КК України (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), ч. 2 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), год. 1 ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної організації).

"Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянка України ініціювала і надала згоду на призначення її на посаду виконуючого обов'язки міністра економічного розвитку та торгівлі, Ради Міністрів терористичної організації "ЛНР" і зараз бере активну участь у діяльності політичного блоку зазначеної терористичної організації", - йдеться в повідомленні

Оскільки зазначена особа ховається від кримінальної відповідальності, на тимчасово окупованій території Луганської області, її оголошено в розшук. Також на підставі ухвали слідчого судді в кримінальному провадженні, розпочато спеціальне досудове розслідування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на потреби ЛНР розтратили 16 млн гривень "Луганськвугілля".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top