ua en ru

Міністр оборони США підтвердив підтримку цілісності і незалежності України

Міністр оборони США підтвердив підтримку цілісності і незалежності України Фото: Джеймс Маттіс підтвердив позицію США щодо цілісності України

Про це Джеймс Маттіс заявив у ході телефонної розмови з польським колегою Антонієм Маціревичем

Міністр оборони США Джеймс Маттіс під час телефонної розмови з польським колегою Антонієм Маціревичем підтвердив підтримку територіальної цілісності і незалежності України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони Польщі на сайті відомства.

Зазначено, що розмова відбулася напередодні, 5 травня 2017 року. За інформацією відомства, міністри, зокрема, обговорили ситуацію в регіоні.

Як повідомили у міністерстві, Маттіс запросив Маціревича відвідати Вашингтон.

Як відомо, наприкінці квітня військова місія США в Європі перемістила свою штаб-квартиру з Німеччини до Польщі. Нині підрозділ, який розташовується також в Естонії, Латвії, Литві, Німеччині, Словаччині, Угорщині, Румунії та Болгарії, нараховує близько 6 тисяч військовослужбовців. Причиною їхнього розміщення є стурбованість американських союзників у Європі через дії Росії на сході України.

Нагадаємо, раніше до санкцій Європейського Союзу, введених через загрозу територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України, приєдналися ще чотири країни.