Кожен другий біженець з Сирії повернеться назад, - міністр Німеччини

НовиниСуспільство    18.09.2016 - 11:00
Фото: біженці
Фото: біженці
Мігранти в Європі: Вишеградська група відхилила квоти по біженцях У Німеччині біженці і місцеві жителі влаштували масову бійку

За прогнозами Мюллера, більше 50% біженців покинуть Німеччину

Міністр з питань економічного співробітництва та розвитку ФРН Герд Мюллер заявив, що кожен другий біженець, який прибув до Німеччини з Сирії, не залишиться в країні. Про це повідомляє видання Welt am Sonntag, передає DW.

"Більше 50% біженців з колишньої Югославії протягом декількох років повернулися назад. З сирійськими біженцями буде та ж ситуація", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Німеччині запустили програму репатріації мігрантів. Мета програми - добровільне повернення мігрантів, які не мають шансів отримати притулок у ФРН, на батьківщину.

"Розгляд їх заяв на отримання притулку триває 2 роки і більше. В цей час мігрантам заборонено працювати, вони просто сидять і часом впадають в депресію", - зазначив Мюллер. На його думку, людям запропонують добровільно повернутися на батьківщину, попередньо надавши їм можливість навчитися у Німеччині на слюсаря, монтажника, електрика чи муляра.

Читайте в розділі

Україна може запустити пряме авіасполучення зі столицею Катару, - меморандум

Заборгованість по зарплаті в Україні у вересні зросла майже до 2 млрд гривень 

МЗС попереджає українців про небезпеку перебування в Туреччині

On Top