ua en ru

МОЗ достроково розірвало контракт з ректором НМУ Амосовою

МОЗ достроково розірвало контракт з ректором НМУ Амосовою Фото: Катерина Амосова (facebook.com-NMUscience)

Катерина Амосова з 16 квітня 2018 року буде звільнена з посади ректора НМУ

Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) України достроково розірвало контракт з ректором Національного медичного університету (НМУ) Катериною Амосовою. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МОЗ у Facebook.

Зазначається, що комісія МОЗ 30 березня публічного розглянула звіт ректора НМУ Катерини Амосової та одноголосним рішенням визнала роботу ректора НМУ у 2017 році незадовільною та рекомендувала Міністерству достроково розірвати контракт у зв’язку із невиконанням умов контракту в 2017 році.

"На підставі рекомендацій комісії та низки листів Державної аудиторської служби, Державної фінансової інспекції, Державної Казначейської служби щодо невиконання НМУ вимог контролюючих органів, МОЗ України прийняло рішення достроково розірвати контракт з Катериною Амосовою. Зокрема, станом на березень 2018 року залишилися невиконаними 12 пунктів вимог ДФІ, за результатами виявлених ревізією порушень", - йдеться у повідомленні міністерства.

Повідомляється, що відповідний наказ був підписаний 30 березня 2018 року за № 14-О. Згідно з наказом, Катерина Амосова з 16 квітня 2018 року буде звільнена з посади ректора НМУ за невиконання умов контракту.

МОЗ України достроково розірвало контракт з ректором НМУ Катериною Амосовою. 30 березня, після публічного розгляду...

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України 2 квітня 2018 р.

Нагадаємо, 30 березня 2018 року комісія Міністерства охорони здоров'я України вирішила рекомендувати МОЗ достроково розірвати контракт з ректором Національного медичного університету ім. Богомольця Катериною Амосовою.

Раніше, 6 березня МОЗ відсторонило Амосову від посади ректора Національного медичного університету ім. Богомольця на час перевірки обставин зриву іспиту у студентів-стоматологів, яку планувалося завершити до 23 березня.