ru ua

Мінінфраструктури звільнило керівника Українського дунайського пароплавства

З 16 лютого Міністерство інфраструктури України проводить масштабну перевірку діяльності ПРАТ "Українське дунайське пароплавство" (Ізмаїл). На період перевірки, яка триватиме до 27 лютого, відсторонений від виконання обов'язків голова правління пароплавства Дмитро Барінов. Про це РБК-Україна повідомила прес-секретар підприємства Альона Ходарченко.

"Прибула комісія з 15 чоловік, їй надають всіляку допомогу, ми сподіваємося на об'єктивну перевірку", - повідомила представник УДП.

Ходарченко додала, що колектив підприємства негативно сприйняв інформацію про призначення нового тимчасового виконуючого обов'язки Олександра Кравченка.

"Сьогодні відбулися збори трудового колективу і люди були в шоці від призначення Олександра Кравченка. У нього був свій флот, багато його знають як людину, що має борги перед нашим підприємством і перед моряками", - зазначила прес-секретар.

Учасники зборів підготували звернення на адресу керівництва країни з проханням поновити на посаді колишнього керівника.

"Колектив вважає, що здійснюється спроба збанкрутувати пароплавство і продати його за копійки", - підкреслила Ходарченко.

Нагадаємо, у вересні 2014 р. головою правління ПАТ "Українське Дунайське пароплавство" (УДП) був призначений Дмитро Барінов.
100 % акцій ПРАТ "Українське дунайське пароплавство" належать державі.