Мінфін Канади: Глави фінансових відомств G20 повинні провести додаткову зустріч до лютого 2012 р

НовиниЕкономіка    06.11.2011 - 10:29

Глави фінансових відомств G20 повинні провести додаткову зустріч раніше лютого 2012 р. Таку думку висловив міністр фінансів Канади Джим Флаерті, передає Reuers. На його думку, не варто чекати запланованої на лютий 2012 р. зустрічі в Мехіко, а якоможна швидше зібратися для прийняття конструктивних рішень щодо відновлення світової економіки і репутації на фінансових ринках країн, що постраждали від боргової кризи в Європі.
"Все веде до того, що нам доведеться провести позачергову додаткову зустріч, і чим раніше, тим краще. Такої думки дотримуються всі мої колеги. Нам необхідно врегулювати ситуацію на фінансових ринках, і з цим не можна тягнути", - заявив Флаерті по конференц-зв'язку в розмові із заступником міністра фінансів Німеччини Йоргом Асмуссеном.
Нагадаємо, 4 листопада завершився саміт "групи двадцяти" (G20), який проходив у французькому курортному місті Канни. За загальним визнанням спостерігачів, саміт завершився без конкретних результатів: Європа не змогла заручитися фінансовою підтримкою держав, що розвиваються, лідери також не домовилися про збільшення ресурсів Міжнародного валютного фонду (МВФ), лише пообіцявши працювати в цьому напрямку.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: G20
On Top