Мінфін і ГФС погодили зміни в систему оцінки ризиків з ПДВ

Мінфін і ГФС погодили зміни в систему оцінки ризиків з ПДВ
Фото: Мінфін і ГФС погодили зміни в систему ризиків з ПДВ (РБК-Україна)

В оновленому проекті постанови враховано інтереси всіх верств бизнессреды

Міністерство фінансів і Державна фіскальна служба погодили зміни в систему оцінки ризиків податкових накладних на відшкодування податку на додану вартість. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Як повідомляється, 13 лютого міністр фінансів України Олександр Данилюк провів відкрите обговорення проекту постанови про подальшу роботу системи ризиків по ПДВ з представниками малого, середнього та великого бізнесу та експертами. В обговоренні взяли участь також представники ГФС.

"Ми представляємо для публічного обговорення напрацьовані рішення і готові далі працювати з усіма зацікавленими сторонами для того, щоб знайти спільну позицію щодо принципів роботи системи ризиків по ПДВ, забезпечить інтереси малого, середнього і великого бізнесу і не дозволить розкрадання бюджету", - зазначив міністр фінансів.

Учасники висловили свої пропозиції, які будуть враховані в проекті постанови.

Мінфін планує продовжити обговорення проекту та пропозицій до нього з усіма зацікавленими сторонами. Після цього проект буде внесено на розгляд Кабінету міністрів.

Нагадаємо, як повідомляло раніше РБК-Україна, Міністерство фінансів ініціює введення електронного реєстру зупинки реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся