Міненерго розробило план модернізації української ГТС

НовиниЕнергетика    23.06.2017 - 18:26
Фото: українська ГТС (Нафтогаз України)
Фото: українська ГТС (Нафтогаз України)

Програма модернізації газотранспортної системи розрахована до 2022 року

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України розробило довгостроковий план розвитку і модернізації української газотранспортної системи (ГТС). Про це повідомляє прес-служба відомства.

У прес-службі Міненерго повідомили РБК-Україна, що програма модернізації розрахована до 2022 року. В ній, зокрема, передбачена перспективна система газопроводів балканського і ужгородського напрямків.

Пріоритетними напрямами програми назвали збільшення кількості товаротранспортної роботи, а також можлива реалізація реверсних поставок газу в Білорусь, Румунію і Болгарію.

Відзначається, що модернізація ГТС буде реалізовуватися власним коштом, без залучення кредитних коштів.

У прес-службі Міненерго також повідомили, що відомство найближчим часом оголосить конкурс з відбору членів незалежної наглядової ради та професійного менеджменту оператора ВАТ "Магістральні газопроводи України". Обрання наглядової ради пройде восени поточного року.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів України затвердив перелік матеріальних активів ПАТ "Укртрансгаз" і план їх передачі у власність ПАТ "Магістральні газопроводи України".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top