Міненерго планує в 2015 р. на 25% збільшити видобуток вугілля у Львівській обл

НовиниПЕК    10.10.2014 - 16:40
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України планує в 2015 р. збільшити на 25% видобуток вугілля у Львівській області.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України планує в 2015 р. збільшити на 25% видобуток вугілля у Львівській області. Про це під час робочої поїздки до Львова заявив заступник міністра енергетики Юрій Зюков, передає його прес-служба.

"Якщо в цьому році у Львівській області ми очікуємо 1,6 млн тонн вугілля, то ми бачимо, що в наступному році зможемо добути близько 2 млн тонн. Це буде приріст для енергетики в цілому. Ми кожній шахті будемо приділяти увагу, щоб їх робота була якомога ефективнішим", - зазначив Зюков.

За його словами, враховуючи складну ситуацію на підприємствах Луганської та Донецької областей, розвитку Львівського вугільного регіону приділяється особлива увага. Зюков зазначив, що Україна втратила 70% видобутку вугілля з-за терористів на Донбасі.

Заступник міністра підкреслив, що зараз існує завдання зробити шахти ефективними і самодостатніми.

"Тобто вкладати в неї на якомусь етапі - рік, два, три, - бюджетні кошти, але щоб вона потім вийшла на самоокупність... Наше завдання - відійти від хибної практики дотацій та зробити вугільну галузь ефективною", - зазначив Зюков.

Нагадаємо, вчора міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан повідомив, що протягом місяця на ринку електроенергії будуть прийматися тимчасові надзвичайні заходи.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top