Міненерго: держбюджет передбачає виділення 0,5 млрд гривень на погашення боргів шахтарям

НовиниЕкономіка    04.01.2016 - 19:01
Фото: страйк шахтарів
Фото: страйк шахтарів
Петренко: Кабмін внесе поправки до держбюджету щодо електронного декларування Держбюджет-2016 опублікований у парламентській пресі

Коли відповідна документація буде узгоджена з іншими відомствами, кошти почнуть надходити на підприємства

Департамент вугільно-промислового та торфодобувного комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості зазначає, що в державному бюджеті України на 2016 рік закладено можливість використати 500 млн гривень на погашення боргів вугледобувних підприємств, передає прес-служба Міненерго.

При цьому підкреслюється, що для отримання коштів в максимально стислі строки необхідно підготувати відповідну документацію.

"Кошти на покриття боргів перед працівниками державних шахт, видобуток яких є збитковим, уже другий рік не фінансуються з прямих дотацій. В ухваленому... Державному бюджеті України на 2016 рік закладено можливість використати 500 млн. грн. на погашення боргів вугледобувних підприємств. Для цього необхідно в максимально стислі строки підготувати відповідну документацію, робота над цим ведеться з перших днів року", - вказує міністерство.

Зазначається, що як тільки відповідна документація буде готова та узгоджена з іншими відомствами, кошти почнуть надходити на підприємства.

Нагадаємо, у Львівській області гірники шахти "Степова" ДП "Львіввугілля" 2 січня 2016 року почали страйк через заборгованість по зарплаті.

Читайте в розділі

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ становить близько 23 млрд гривень

Данилюк закликав парламент проголосувати за реформу ДФС

Кабмін розподілив 100 млн гривень на виплату компенсації за житло 240 сім'ям військових

On Top