Міненерго з 1 квітня збільшить ціну на вугілля для ТЕС

П'ятниця 31 березня 2017 22:38
Міненерго з 1 квітня збільшить ціну на вугілля для ТЕС
Фото: глава Міненерго Ігор Насалик

Індикативна ціна на вугілля підвищується до 2 тис. гривень за тонну

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України запропонувало з 1 квітня 2017 року збільшити індикативну ціну на вугілля для теплових електростанцій. Про це йдеться в повідомленні Міненерго за результатами наради на чолі з міністром Ігорем Насаликом.

За словами Насалика, видатки державного бюджету на часткове покриття витрат по собівартості готової товарної вугільної продукції не покривають витрати шахт.

"При таких умовах необхідно встановити ціну на вугільну продукцію, яка дозволить частково збалансувати фінансовий стан підприємств вугільної галузі, забезпечить можливості для виплати заробітної плати гірникам і створить умови для сталого функціонування ПЕК. За результатами обговорення Міненерговугілля запропонувало встановити індикативну ціну 1 тонни готової товарної вугільної продукції на рівні 2000 грн з урахуванням базових показників якості", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міненерго ініціює заборону імпорту антрациту з Росії.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся