Мінекології опублікувало інформацію про власників дозволів на розробку надр

НовиниПЕК    03.03.2015 - 10:37

Міністерство екології та природних ресурсів України відкрило для загального доступу інформацію про власників всіх спецдозволів на розробку родовищ природних копалин, а також підстави і спеціальні умови для видачі таких дозволів. Про це заявив міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко, передає його прес-служба.

Відповідна інформація нанесена на карту родовищ та доступна за посиланням.

"Це ключова інформація, по якій відразу видно, чи відповідає необхідним критеріям і компанія, яка отримала спецдозвіл. Раніше пошук таких даних був предметом журналістських розслідувань, і офіційне отримання цих даних було складним і тривалим процесом. Відтепер вся інформація є на сайті й кожен громадянин може подивитися спеціальні умови, на яких використовується будь-яке родовище корисних копалин і підстава його надання", - розповів Шевченко.

Він також зазначив, що одним з ключових пріоритетів роботи міністерства є забезпечення максимальної відкритості та прозорості у своїй діяльності, оскільки це є запорукою недопущення корупції та зловживань.

Крім того, за словами Шевченка, вже в найближчому майбутньому Мінекології планує розмістити в інтернеті свій бюджет і щодня оновлювати інформацію про стан його виконання, а також іншу важливу інформацію.

Нагадаємо, наприкінці січня суд анулював 19 ліцензій компанії "Голден деррік", що належить "сім'ї" Януковича на видобуток нафти та газу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top