ru ua

Міндоходів не виключає введення заходів із контролю ввезення пристроїв, які підтримують Wi-Fi

Міністерство доходів і зборів України не виключає запровадження заходів із контролю ввезення пристроїв, що підтримують Wi-Fi. Про це сьогодні на брифінгу повідомив міністр доходів і зборів Олександр Клименко, передає кореспондент РБК-Україна.

Міністерство доходів і зборів України не виключає запровадження заходів із контролю ввезення пристроїв, що підтримують Wi-Fi. Про це сьогодні на брифінгу повідомив міністр доходів і зборів Олександр Клименко (на фото), передає кореспондент РБК-Україна.

Читайте також: НКРЗІ може до кінця 2013 р. організувати конкурс з видачі ліцензій для 3G-зв'язку

"Що стосується податку на Wi-Fi, Міністерство доходів і зборів не є ініціатором цього податку, тому про це треба питати в тих, хто його ініціював. Я вважаю, що ми повинні розуміти, для чого й що ми робимо. Надійде цей документ, ми дамо йому оцінку. Поки говорити зарано", - сказав Клименко.

Нагадаємо, напередодні в Києві мав з'явитися мобільний зв'язок на перших станціях столичного метрополітену, повідомляв заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

Читайте також: США готують революцію на ринку бездротового зв'язку завдяки стандарту Super Wi-Fi

Повідомлялося також, що мобільний зв'язок у підземці столиці України з'явиться і під час руху в переходах між станціями.