ua en ru

МінАП пропонує Раді ввести відкритий реєстр аграріїв, які претендують на держпідтримку

Міністерство аграрної політики і продовольства пропонує Верховній Раді внести зміни в закон про державну підтримку сільського господарства, яким передбачено створення відкритого реєстру аграріїв, які претендують на держпідтримку. Про це сьогодні під час круглого столу повідомив заступник міністра аграрної політики і продовольства Володимир Лапа, падає кореспондент РБК-Україна.

"Ми хочемо в новій редакції виписати закон про державну підтримку сільського господарства України, де будуть абсолютно чіткі та прозорі принципи надання державної підтримки. Ми будемо переконувати у Верховній Раді і сподіваємося, що Верховна Рада підтримає публікацію реєстру претендентів на отримання бюджетної підтримки, чіткий і прозорий принцип розподілу та публікацію реєстру тих виробників, які отримують бюджетну підтримку. Щоб кожен міг проконтролювати держава, щоб ні натяку на зловживання при розподілі бюджетної підтримки не було",- заявив Лапа.

Крім того, законопроект передбачає підтримку малих господарюючих форм, це стосується, зокрема, домогосподарств і сімейного фермерського господарства.

Нагадаємо, 13 січня Рада схвалила держпідтримку середніх і дрібних сільськогосподарських товаровиробників.