МінАП ініціює приватизацію 254 держпідприємств

НовиниАПК    17.03.2015 - 18:22

Міністерство аграрної політики та продовольства України ініціює приватизацію 254 підпорядкованих йому підприємств. Про це на брифінгу повідомив міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Попередня перевірка показала, що прибутковими є лише 20% від загальної кількості всіх підприємств (підпорядкованих Мінапк, - ред.), все решта давно вилучені з реальної економіки - ці підприємства перебувають на стадії ліквідації або у стадії банкрутства, або знаходять в жахливих судах та збитки як таких. Я ініціював роздержавлення 254 підприємств, з них 101 підприємство ми ініціюємо на приватизацію через розпаювання, тому ми хочемо, щоб більш ніж 10 тисяч членів трудових колективів отримали земельні паї і майнові права", - зазначив Павленко.

За його словами, після реорганізації ще 158 підприємств, вони також будуть приватизовані.

"Міністерство та надалі буде формувати політику, де ми не будемо наглядачем корупційних схем в держпідприємствах - ми будемо віддавати ці підприємства в управління колективам, приватним інвесторам", - підсумував Павленко.

Він нагадаємо, що зараз у підпорядкуванні МінАП знаходиться 571 підприємство.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Наталія Яресько спрогнозувала початок масштабної приватизації державних підприємств в 2015 р.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top