МінАП ініціює скасування мінімальних цін на цукор і цукровий буряк

Четвер 06 серпня 2015 17:35
МінАП ініціює скасування мінімальних цін на цукор і цукровий буряк
Фото: Олексій Павленко

Це дасть можливість виробникам реалізовувати продукцію відповідно до кон'юнктури ринку

Міністерство аграрної політики та продовольства докладає всіх зусиль, щоб бути ефективним гравцем на ринку цукру та ініціює скасування мінімальних цін на цукор і цукровий буряк. Про це йдеться в статті міністра аграрної політики і продовольства України Олексія Павленка спеціально для РБК-Україна.

Одна з ініціатив відомства - скасування мінімальних цін на цукор і цукровий буряк. Відповідні норми прописані в законі № 758-XIV "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру" від 17.06.1999 року.

"Мінагрополітики пропонує парламентаріям скасувати їх, що дасть можливість виробникам реалізовувати продукцію відповідно до кон'юнктури ринку. Відповідна ініціатива оприлюднена для громадського обговорення", - написав Павленко.

Нагадаємо,за словами Павленка, в Україні в 2014-2015 маркетинговому році виробництво цукру збільшилося в 1,7 разів і досягло 2,081 млн тонн.

Раніше Павленко повідомляв, що Україна в 2015 році повністю забезпечить себе цукром на рівні 1,7 млн ​​тонн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся