Мінагрополітики: В Україні зерновими та зернобобовими культурами засіяно 559 тис. га у 19 регіонах

НовиниЕкономіка    28.03.2012 - 17:50

В Україні станом на 27 березня було посіяно 559 тис. га зернових та зернобобових культур у 19 регіонах України. Про це на сьогоднішньому брифінгу заявив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Микола Безуглий, повідомляє кореспондент РБК-Україна.

"Розпочаті роботи весняно-польові. На вчорашній ранок було посіяно 559 тис. га в 19 регіонів - розпочався посів зернових і зернобобових культур. Найбільш активно працюють південні регіони, АРК, Одеська область, а також області карпатського регіону і правобережної України, бо природно-кліматичні умови сприяють", - сказав чиновник.

За його словами, в цьому році заплановано більш високий рівень використання сучасних технологій. Зокрема, збільшення використання добрив у порівнянні з минулим роком з 69 кг діючої речовини на га до 84 кг на га і збільшення рівня застосування засобів захисту рослин у боротьбі проти шкідників, бур'янів і хвороб на 21%, на 102% сільгосптоваровиробники забезпечені насінням ярих культур на всій площі з урахуванням площ пересіву.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на проведення весняно-польових робіт в Україні цього року буде необхідно близько 36 млрд грн.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top