ua en ru

Міліція закрила кримінальне провадження щодо "Південкомбанку"

Міліція закрила кримінальне провадження у відношенні ПАТ "Південкомбанк".

Міліція закрила кримінальне провадження у відношенні ПАТ "Південкомбанк". Про це передає прес-служба банку.

"За результатами досудового розслідування 11 квітня 2014 року слідчий СУ ГУМВС України в Донецькій області виніс постанову про закриття кримінального провадження за фактом заволодіння невстановленими особами бюджетними коштами "з використанням "Південкомбанк". Судочинство закрито на підставі п. 1 ч. 1 ст. 284 КПК України за відсутністю події кримінальних правопорушень, передбачених ст. 191 ч. 5, ст. 209 ч. 3 КК України", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в кінці лютого - початку березня 2014 р. в ряді відділень "Південкомбанку" та Донецькій області та у Харкові співробітники правоохоронних органів провели обшуки. В ході слідчих дій правоохоронці розкрили сертифіковані сейфи, які відповідають вимогам НБУ щодо безпеки. Були вилучені грошові кошти, комп'ютерна техніка, касові та інші документи, печатки та штампи.

Внаслідок рішення суду було заблоковано кореспондентський рахунок "Південкомбанк" і заарештовано готівкові кошти. Пізніше рішенням суду апеляційної інстанції рішення про арешт кореспондентського рахунку було скасоване як незаконне. У відповідності з постановою про закриття кримінального провадження, вилучені під час проведення обшуків грошові кошти, господарські документи та інше майно повертаються банку.