ua ru

Міліція порушила справу щодо захоплення Вінницької ОДА

Міліція відкрила кримінальне провадження щодо захоплення будівлі Вінницької обласної державної адміністрації.

Міліція відкрила кримінальне провадження щодо захоплення будівлі Вінницької обласної державної адміністрації. Про це повідомляє прес-служба УВМС у Вінницькій області.

"25 січня близько дев'ятої години ранку біля будівлі Вінницької облдержадміністрації розпочалася акція протесту, яка згодом переросла в захоплення державної будівлі. Частина радикально налаштованих осіб вчинила опір працівникам міліції, які здійснювали охорону громадського порядку, виламала двері і увірвалася в приміщення, зірвавши проведення позачергової сесії обласної ради", - йдеться в повідомленні міліції.

МВС також повідомляє, що під час штурму будівлі радикально налаштовані молоді люди побили міліціонерів.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 341 КК України - "Захоплення державних або громадських будівель чи споруд", санкція якої передбачає покарання у вигляді арешту на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк. Розпочато розслідування.

Зазначимо, що міліція продовжує забезпечувати охорону громадського порядку під час проведення акції протесту, яка триває.