ru ua

Міліція провела обшуки в приміщеннях адміністрації КП "Парк ім.Горького" в Харкові

Харківська міліція обшукала приміщення адміністрації КП "Парк ім.Горького" на підставі рішення Київського районного суду р. Харкова в рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 191 (привласнення майна або зловживання службовим становищем) КК України. Про це повідомив відділ громадських зв'язків ГУ МВС України в Харківській області.

"У вчиненні цього злочину підозрюється 35-річний директор комунального підприємства. Обшук проводився силами співробітників слідчого управління з оперативним супроводом співробітників УБОЗ", - повідомили в міліції.

Як повідомив раніше заступник прокурора Харківської області Олександр Стратюк, підприємство в 2012-2014 рр. уклало низку угоду з фірмами-підрядниками з ознаками фіктивності. Збитки від такої діяльності були попередньо оцінені прокуратурою 8,5 млн грн.

Адвокат директора Олена Цимбалистенко заявила, що співробітники міліції порушили ряд норм Кримінально-процесуального кодексу, зокрема, не допустивши її до клієнта. "Вони зайшли в приміщення, незважаючи на заперечення персоналу, так як не можна проводити слідчі дії без адвоката. Вони близько години проводили обшук без присутності адвоката, свідків та посадових осіб підприємства. У приміщенні були документи та особисті речі співробітників. У нас є підстави вважати, що в ході цього години могли як прірва, і так бути підкинуті документи. Визначення судді було оголошено лише через годину після початку обшуку. Це пряме порушення закону", - підкреслила Олена Цимбалистенко, - передала слова адвоката прес-служба Харківської міськради.

Директором КП "Парк культури і відпочинку імені Горького" є Дмитро Поздеев.

Нагадаємо, прокуратура Київського району р. Харкова розпочала кримінальне провадження стосовно посадових осіб міського управління Держземагентства, які незаконно погодили передачу у приватну власність землі на 65 млн грн житлового кооперативу.