Міграційна криза в ЄС може відстрочити безвізовий режим з Україною, - Геращенко

Міграційна криза в ЄС може відстрочити безвізовий режим з Україною, - Геращенко
Фото: Ірина Геращенко

Заступник голови ВР заявила, що Україна знаходиться на фінішній прямо до безвізового режиму з ЄС

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що Україна на фінішній прямій на шляху до безвізового режиму з Європейським союзом, однак міграційна криза в ЄС може відтермінувати його отримання, передає прес-служба партії "Блок Петра Порошенка".

"Якщо говорити про безвізовий режим, то Україна знаходиться на фінішній прямій. Ми виконали план дій щодо візової лібералізації. Зараз залишилося 2 пункти, які повинна виконати європейська сторона. По-перше, призначити дату дебатів в Європейському парламенті про надання згоди на безвізовий режим з Україною. Після дебатів має відбутися засідання Ради ЄС, де буде прийнятий відповідний термін запровадження безвізового режиму. Для України зараз дуже важлива дата дебатів. Буде це в середині липня або вже у вересні", - зазначила віце-спікер.


При цьому вона закликала всіх українських політиків об'єднатися для якнайшвидшого втілення євроінтеграційних процесів в життя.

 "Ця криза може відстрочити введення безвізового режиму з Україною на час. Ми наполягаємо на тому, що виконали всі умови, і тепер свої обіцянки повинні виконати в ЄС. Всі українські політики повинні об'єднатися, щоб якомога швидше євроінтеграційні процеси втілилися в життя", - сказала заступник голови ВРУ.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко сподівається на отримання Україною безвізового режиму з Європейським союзом в цьому році.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся