У міграційній службі пояснили причини затримок у видачі закордонних паспортів

У міграційній службі пояснили причини затримок у видачі закордонних паспортів
Фото: біометричний паспорт (dpsu.gov.ua)

Українцям радять не планувати закордонну подорож, не маючи на руках діючого паспорта

Міграційна служба попереджає громадян України про затримки із видачею закордонних паспортів у зв’язку із повторним опрацюванням персональних даних заявників. Про це повідомляє прес-центр відомства.

Так, на поліграфічному комбінаті "Україна", котрий займається друком бланків закордонних паспортів розпочато планову заміну сертифікатів. Це спричинить повторне опрацювання персональних даних (персоналізації) для усіх паспортів, які раніше відправлялися міграційною службою.

"У січні 2018 року заплановано запуск на поліграфкомбінаті "Україна" додаткової лінії персоналізації паспортів, що дозволить протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів у строки до 7 або 20 робочих днів в залежності від суми оплаченого адміністративного збору", - запевнили у міграційній службі.

Також у відомстві радять українцям не планувати закордонну подорож, не маючи на руках діючого паспорта, а також не звертатися до будь-яких посередників, котрі обіцяють будь-які конкретні строки виготовлення паспорта.

Нагадаємо, із 1 січня 2018 року Японія спрощує візові вимоги для громадян України. Спрощення стосується короткострокових візитів до Японії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся