МЗС України обурене візитом чеських депутатів до Донецьку

НовиниПолітика    15.01.2016 - 14:10
Фото: МЗС України
Фото: МЗС України
Клімкін і Штайнмайєр обговорили діяльність ОБСЄ на Донбасі МЗС України засудило теракти в Туреччині, Камеруні, Афганістані, Пакистані та Індонезії

Поїздка не була погоджена з українською стороною

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв'язку з незаконним в'їздом на територію України та відвіданням тимчасово окупованого Донецьку депутатів фракції Комуністичної партії Чехії та Моравії нижньої палати чеського парламенту Зденека Ондрачека та Станіслава Мацковика, передає прес-служба відомства.

"МЗС України звертає увагу, що ця поїздка не була погоджена з українською стороною та здійснена з порушенням норм українського законодавства, які регламентують порядок в'їзду в Україну. До порушників будуть застосовані передбачені законом обмеження", - підкреслюється в повідомленні.

Відомство закликає Чехію публічно відмежуватися від подібних провокацій.

"Закликаємо чеські урядові, парламентські та громадські кола публічно відмежуватися від подібних провокацій, які розцінюємо як вияв неповаги до державного суверенітету України та нехтування офіційною позицією Чехії та Європейського Союзу щодо засудження агресії РФ проти України", - зазначає МЗС.

Нагадаємо, на територію анексованого Криму незаконно в'їхали журналісти японської телерадіомовної корпорації NHK.

Читайте в розділі

Угода по Brexit може бути досягнута до жовтня 2018 року

В Австрії офіційно оголосили підсумки виборів президента

Порошенко назвав кількість російської техніки на Донбасі

On Top