МЗС України вимагає від Росії припинити блокування храму УПЦ КП в Криму

МЗС України вимагає від Росії припинити блокування храму УПЦ КП в Криму
Фото: МЗС України (РБК-Україна)

Відомство вимагає від РФ негайно відновити безперешкодний доступ віруючих УПЦ КП в храм в Сімферополі

Міністерство закордонних справ України засуджує вчинене 31 серпня напад на храм Української православної церкви Київського патріархату в аннексированном Криму. Про це говориться в повідомленні відомства.

Міністерство вимагає від РФ негайно відновити безперешкодний доступ віруючих УПЦ КП в храм в Сімферополі, припинити релігійні переслідування та втручання в діяльність Кримської єпархії УПЦ КП, а також забезпечити виконання зобов'язань в рамках міжнародного права.

Відомство звертається до міжнародного співтовариства, зокрема Європейського Союзу і його країн-членів, у США, Канаду та інші демократичні країни, міжнародні організації, включаючи ООН, РЄ та ОБСЄ з проханням засудити напад на український храм у Сімферополі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство культури України закликає міжнародні правозахисні організації відреагувати на напад на храм Української православної церкви Київського патріархату в аннексированном Криму.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся