ru ua

МЗС України рекомендує Мзс РФ користуватися ресурсом по перевірці фейкових новин

Міністерство закордонних справ України звинуватило МЗС Росії у розповсюдженні недостовірної інформації щодо планів української влади залучити до охорони правопорядку іноземні приватні фірми.

Міністерство закордонних справ України звинуватило МЗС Росії у розповсюдженні недостовірної інформації щодо планів української влади залучити до охорони правопорядку іноземні приватні фірми. Про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС України.

"У МЗС України звернули увагу на коментар Департаменту інформації і друку МЗС Росії щодо планів української влади залучити до охорони правопорядку іноземні приватні компанії... МЗС Росії став користуватися джерелами, якими гидують навіть середньої руки газети. Цю, з дозволу сказати, "новину" ще 2 березня, не надавши жодних доказів, кинув в інформаційний простір один блогер...потім її передрукували кілька "жовтих" газет і підконтрольних Кремлю ЗМІ", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі МЗС України зазначили, що згадана в коментарі блогера компанія "Academi" 17 березня у своєму прес-релізі спростувала цю "сенсацію".

"Воістину, для досягнення цілей всі засоби хороші, навіть коли джерело - ОБС ("один блогер сказав"). От тільки як же треба недооцінювати власний народ, щоб розраховувати, що росіяни будуть продовжувати вірити подібній брехні... На майбутнє підказуємо колегам місце, де такої "достовірної" інформації справжній клондайк - www.stopfake.org", - додали в прес-службі.