МЗС Росії запропонував США скоротити кількість співробітників диппредставництв в РФ

Новини Політика 28.07.2017 - 12:44
Фото: Міністерство закордонних справ Російської Федерації (wikipedia.org)
Фото: Міністерство закордонних справ Російської Федерації (wikipedia.org)

Кількість співробітників дипломатичних і консульських установ планується скоротити до 445 осіб

У Міністерстві закордонних справ Російської Федерації (МЗС РФ) у відповідь на санкції запропонували скоротити кількість персоналу, зайнятого в американських дипломатичних та консульських установах в РФ до 455 осіб. Про це говорится в повідомленні на сайті МЗС Росії.

"Пропонуємо американській стороні до 1 вересня привести кількість дипломатичних і технічних співробітників, що працюють в посольстві США в Москві, в генеральних консульствах у Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці, в точну відповідність з кількістю російських дипломатів і співробітників технічного персоналу, які перебувають у США", - йдеться в повідомленні

За інформацією міністерства, кількість персоналу, зайнятого в американських дипломатичних та консульських установах в РФ, має скоротиться до 455 осіб.

У міністерстві відзначили, що в разі нових односторонніх дій американської влади щодо скорочення чисельності російських дипломатів у США за цим послідує "дзеркальна відповідь".

"Незважаючи на постійні випади Вашингтона, ми вели і ведемо себе відповідально та стримано, досі не відповідали на явні провокації. Однак останні події свідчать про те, що у відомих колах Сполучених Штатів закріпилися русофобія і курс на відкриту конфронтацію з нашою країною", - заявили в МЗС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія розглядає можливість скоротити кількість співробітників посольства США в Москві у відповідь на нові санкції. Так, в даний момент розмір американської дипмісії в Москві за кількістю співробітників перевищує число росіян, які працюють в посольстві у Вашингтоні.

Раніше Сенат США переважною більшістю голосів проголосував за законопроект, що передбачає введення нових санкцій проти Росії, Ірану і Північної Кореї.