ru ua

МЗС РФ передав Україні ноту за фактом обстрілу російської території

Міністерство закордонних справ Росії передало українській стороні ноту за фактом обстрілу російської території.

Міністерство закордонних справ Росії передало українській стороні ноту за фактом обстрілу російської території. Про це повідомляє прес-служба МЗС РФ.

"Вранці в неділю 13 липня українською армією був обстріляний фугасными снарядами місто Донецьк Ростовської області. В результаті попадання снаряда в житловий будинок один громадянин Російської Федерації загинув, двоє отримали серйозні поранення. У той же день в МЗС Росії був запрошений повірений у справах України в Російській Федерації, де йому було висловлено рішучий протест російської сторони", - йдеться в повідомленні.

Як підкреслили в МЗС, в переданої дипломату ноті наголошується, що російська сторона розглядає цю провокацію як черговий агресивний акт української сторони щодо суверенної російської території та громадян РФ.

"Підкреслено, що зазначений інцидент свідчить про вкрай небезпечної ескалації напруженості в районі російсько-українського кордону і може мати незворотні наслідки, відповідальність за які ляже на українську сторону", - підкреслили у відомстві.