МЗС рекомендує українцям утриматися від подорожі до Мадагаскару через чуму

Неділя 22 жовтня 2017 16:14
МЗС рекомендує українцям утриматися від подорожі до Мадагаскару через чуму
Фото: МЗС України (РБК-Україна)

На Мадагаскарі від чуми вже загинули більше 100 людей

Міністерство закордонних справ (МЗС) України порекомендувало українцям утриматися від подорожі до Мадагаскару. Відповідне звернення українське зовнішньополітичне відомство розмістило у Twitter.

"Рекомендуємо українцям утриматися від подорожі до Мадагаскару через спалах епідемії чуми. Консул +27 81 480 67 07", - повідомили в МЗС.

Нагадаємо, у Міністерстві охорони здоров'я Мадагаскару повідомили, що кількість загиблих у результаті спалаху чуми досягла 107 осіб

За результатами лабораторних тестів, 300 випадків зараження підтверджено офіційно.

Всесвітня організація охорони здоров'я вже направила на Мадагаскар близько 1,5 млн доз антибіотиків для лікування і профілактики захворювання. При правильній лікарській допомозі смерть від чуми настає лише в 5-10 відсотках випадків.

За словами чиновників ВООЗ, спалах чуми викликав 1153 підозрілих випадки, починаючи з серпня. Також за даними ВООЗ, всього з 2010 по 2015 роки на острові зафіксували 584 смерті від чуми. Організація направила на Мадагаскар антибіотики для лікування до 5 тис. пацієнтів, профілактичні препарати для до 100 тис. чоловік, а також 150 тис. комплектів засобів індивідуального захисту.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся