ru ua

МЗС закликав українців утриматися від поїздок в Росію

МЗС закликав українців утриматися від поїздок в Росію Фото: МЗС України

МЗС стурбований збільшенням кількості провокацій з боку російських силових структур щодо українців

Міністерство закордонних справ України закликало громадян утриматися від поїздок в Російську Федерацію, а також від прямування транзитом по території цієї держави. Про це повідомляє пресс-служба МЗС.

Як йдеться у повідомленні, МЗС глибоко стурбований збільшенням кількості провокацій з боку російських силових структур щодо українців.

"На території держави-агресора зросла кількість необґрунтованих затримань наших співгромадян. Російські правоохоронні органи грубо звертаються з українцями, застосовують до них неприпустимі методи фізичного та психологічного впливу, тортури та інші дії, що принижують людську гідність. Громадянам України відмовляють в доступі до них консулів, адвокатів", - зазначили в МЗС.

Додавши при цьому, що такими діями російська сторона грубо порушує універсальні норми міжнародного права у сфері дотримання прав і свобод людини, а також свої міжнародно-правові зобов'язання.

МЗС підкреслив, що українська сторона на даний час обмежена в можливості забезпечити належну безпеку українців на території РФ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що відвідування Росії небезпечно для українців.