МЗС визнало нелегітимними вибори до Держдуми РФ в окупованому Криму

НовиниСуспільство    19.09.2016 - 15:09
Фото: в МЗС закликали не визнавати вибори в Держдуму РФ в Криму
Фото: в МЗС закликали не визнавати вибори в Держдуму РФ в Криму

МЗС закликає не визнавати результати виборів у частині голосування на території Криму

Україна рішуче засуджує організацію Російською Федерацією на території тимчасово окупованих нею Автономної Республіки Крим та м.Севастополь виборів до Державної Думи Федеральних Зборів РФ сьомого скликання. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

"Віднесення Росією невід’ємної частини суверенної території України до єдиного федерального виборчого округу, як і створення на Кримському півострові чотирьох одномандатних мажоритарних виборчих округів є грубим порушенням фундаментальних норм і принципів міжнародного права. У зв’язку з цим результати голосування і повноваження 4 депутатів Державної Думи, обраних в окупованому Криму за мажоритарною системою, та 225 парламентарів, обраних за пропорційною системою, є нікчемними і нелегітимними, що ставить під сумнів легітимність усієї Державної Думи", - підкреслюється в повідомленні.

У зв’язку з цим МЗС закликає міжнародних партнерів не визнавати результати цих виборів у частині голосування на території окупованого Кримського півострова.

"Закликаємо не визнавати результати виборів до Державної Думи Федеральних Зборів РФ у частині голосування на території окупованого Кримського півострова. Україна передасть також усім своїм міжнародним партнерам перелік осіб, безпосередньо причетних до організації виборчого фарсу в Криму, та тих, хто брав участь у незаконних виборах, для включення їх у санкційні списки", - зазначають у міністерстві.

Нагадаємо, голова ВРУ Андрій Парубій анонсував, що на поточному пленарному тижні Верховна Рада звернеться до країн Європейського Союзу та міжнародних організацій із закликом не визнавати вибори в Держдуму РФ у зв'язку з їх проведенням на території окупованого Криму.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top