МЗС вітає гуманітарну ініціативу Папи Римського для України

МЗС вітає гуманітарну ініціативу Папи Римського для України
Фото: МЗС подякувало понтифіку за допомогу

Благодійна акція, ініційована Франциском, відбулася 24 квітня

В Україні вітають загальноєвропейську гуманітарну ініціативу Папи Римського Франциска для України. Про це йдеться в коментарі Міністерства закордонних справ, поширеному прес-службою відомства.

"Висловлюємо глибоку вдячність главі Католицької церкви за його заклик до благодійної акції, яка відбулася 24 квітня. Щиро дякуємо Папській Раді "Cor Unum" та національним Конференціям єпископів за організацію і підтримку кампанії зі збору коштів у державах Європи", - наголошено в повідомленні.


У МЗС також додали, що розглядають зазначену доброчинну ініціативу "як важливий жест солідарності всіх європейців із українським народом і потужний сигнал на підтримку нашої держави у вирішенні актуальних внутрішньо- та зовнішньополітичних викликів, спричинених російською військовою агресією".

Нагадаємо, на початку квітня Папа Римський Франциск оголосив загальноєвропейську гуманітарну ініціативу з підтримки України та запропонував провести благодійний збір коштів для постраждалих унаслідок бойових дій на Донбасі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся