МЗС відкрив "гарячу лінію" у зв'язку із землетрусом в Афганістані

МЗС відкрив "гарячу лінію" у зв'язку із землетрусом в Афганістані
Фото: МЗС України

Відомство закликає українців, які можуть перебувати в регіоні, зв'язуватися з диппредставництвами

Міністерство закордонних справ України відкрило додаткову "гарячу лінію" у зв'язку із землетрусом в Афганістані 26 жовтня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС України.

"У зв'язку із землетрусом, що стався в Північному Афганістані 26 жовтня, і наслідки якого поширилися на північно-західну частину Пакистану, південну частину Таджикистану і північно-західну частину Індії ... відкрита додаткова "гаряча лінія" для зв'язку та отримання інформації про громадян України, які могли перебувати в цих районах", - йдеться в повідомленні.Звернутися на "гарячу лінію" можна за телефоном +38 (044) 238 17 77.

Крім того, громадяни можуть звертатися до дипломатичних установ України в Таджикистані за номером +992 37 235 84 13 (ел. пошта emb_tj@mfa.gov.ua); Пакистані - +92 51 260 89 66 (ел. пошта emb_pk@mfa.gov.ua); Індії - +91 88 262 97 218 (ел. пошта emb_in@mfa.gov.ua).

Нагадаємо, жертвами потужного землетрусу в Південній Азії стали більше 50 осіб.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся