ru ua

МЗС: Апеляційне засідання суду по справі засуджених громадян України в Лівії відбудеться не раніше кінця серпня

Апеляційне засідання суду по справі засуджених громадян України в Лівії відбудеться не раніше кінця серпня-початку вересня. Про це на брифінгу повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин, передає кореспондент РБК-Україна.

"Враховуючи те, що у Лівії розпочнеться Рамадан, апеляційне засідання суду по справі наших громадян відбудеться не раніше кінця серпня-початку вересня. Зі своєї сторони МЗС України забезпечив всю підготовку для того, щоб наші громадяни отримали відповідну юридичну допомогу і захист, але ми маємо поважати національні традиції іншої країни і те, що під час Рамадану ніхто не працює", - сказав Волошин.

Також він заперечив інформацію, поширену у ЗМІ, щодо залучення українських громадян до ремонту військової техніки в Лівії. За словами Волошина, один громадянин України виявив особисте бажання полагодити один з автомобілів в Лівії.

Крім того, Волошин додав: "Як відомо наші громадяни утримуються не в лівійській в'язниці, що є з однієї сторони позитивним, оскільки умови отримання у лівійській в'язниці набагато гірші".

Нагадаємо, 4 червня суд в Тріполі виніс звинувачувальні вироки 19 громадянам України, яких у Лівії звинувачували в пособництві армії поваленого полковника Муаммара Каддафі. Зокрема, всіх 19 громадян України засудили до 10 років позбавлення волі. Крім того, один громадянин Росії отримав довічне ув'язнення, ще один росіянин і троє громадян Білорусі отримали 10 років позбавлення волі.