ua en ru

Microsoft припинить підтримувати Windows XP і Office 2003 вже через півроку

Через 6 місяців Microsoft припинить здійснювати технічну підтримку операційної системи Windows XP і пакету офісних додатків Office 2003.

Через 6 місяців Microsoft припинить здійснювати технічну підтримку операційної системи Windows XP і пакету офісних додатків Office 2003. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням, комп'ютери під управлінням ОС Windows XP більше не будуть отримувати оновлення, які допомагають забезпечувати захист від вірусів, програм-шпигунів та інших загроз.

Також користувачі застарілої системи не зможуть отримувати доступ до виправлень, які не пов'язані з безпекою, і будь-яких інших послуг підтримки та оновлення технічної документації в Інтернеті.

Представники компанії Microsoft рекомендують користувачам почати переходити на більш нову версію системи Windows 7 або Windows 8. Також компанія пропонує великим організаціям і представникам малого та середнього бізнесу ознайомитися з докладною технічною документацією, а також інструментами та рекомендаціями експертів, які допоможуть спростити розгортання і керування операційними системами.

Нагадаємо, раніше Microsoft повідомляв про те, що після 8 квітня 2014 р. компанія повністю не припинить підтримки Windows XP і випускатиме оновлення безпеки для Windows XP після припинення підтримки для широкої публіки.

У повідомленні зазначалося, що ці оновлення будуть виходити в рамках програми Custom Support - контрактної угоди з дуже великими клієнтами, які не захотіли з різних причин йти зі старої ОС. У рамках Custom Support, яка коштуватиме 200 дол. для кожного ПК у перший рік і ще більше для кожного наступного року, учасники програми будуть отримувати заплатки для уразливості, яку Microsoft вважає критичною.

Зазначимо, що, згідно з нещодавнім дослідженням Net Applications, Windows 8 обігнала за популярністю Vista, але безнадійно відстає від Windows 7.

Як повідомлялося напередодні, троє із 20 найбільших інвесторів корпорації Microsoft наполягають на відході Білла Гейтса з поста голови ради директорів інтернет-гіганта.

Заснована в 1975 р. корпорація Microsoft є світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів і серверів. Пропонує програмні продукти для ділового та особистого застосування. Одним із найвідоміших продуктів компанії є операційна система Windows, а також набір додатків Microsoft Office. Компанії належить інтернет-пошуковик Bing, а від жовтня 2011 р. - також сервіс інтернет-телефонії Skype, придбаний у групи приватних інвесторів за 8,5 млрд дол.