У Microsoft пообіцяли не відмовлятися від графічного редактора Paint

Фото: Microsoft (Wikimedia)
Фото: Microsoft (Wikimedia)

У компанії заявили, що побачили неймовірну підтримку редактора

Транснаціональна компанія Microsoft Corporation пообіцяла не відмовлятися від стандартного графічного редактора Paint і зберегти його для користувачів. Про це йдеться у повідомленні компанії.

"Любителі MS Paint можуть радіти: традиційний графічний редактор нікуди не дінеться, крім безкоштовного Windows Store! Сьогодні ми побачили неймовірну підтримку і ностальгію по Paint. Якщо є щось, що ми дізналися, то це те, що через 32 роки у Paint багато шанувальників. Дивно бачити так багато любові до нашого надійного старого додатку", - сказано в повідомленні компанії.

У Microsoft заявили, що хотіли б скористатися можливістю зробити заяву і усунути "деяку плутанину".

"Paint знаходиться тут, щоб залишитися. Скоро у нього буде новий будинок в Windows Store, де додаток можна буде завантажити безкоштовно", - відзначили в компанії.

Також повідомляється, що Paint 3D - це новий графічний додаток, він також є безкоштовним в Windows 10 Creators Update. Він буде продовжувати отримувати оновлення і далі, зберігши при цьому звичні функції, доступні в форматі 2D.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Microsoft Corporation планує припинити підтримку ряду стандартних програм, в тому числі Paint, що функціонувала 32 роки.