Міжнародний енерготрейдер відкрив представництво в Україні

НовиниЕнергетика    28.07.2017 - 11:37
Фото: газ (gazprom. ru)
Фото: газ (gazprom. ru)

AOT Energy з червня 2016 року продавала газ українським газотрейдерам через свою польську компанію AOT Energy Poland

Міжнародний енерготрейдер з реєстрацією в Швейцарії AOT Energy відкрив в Україні своє представництво. Про це повідомляє Oil News, посилаючись на дані Державного реєстру юридичних осіб Мін'юсту.

Зазначено, що українська дочірня компанія ТОВ "АОТ Енерджі Україна" була заснована в Києві 14 липня 2017 року. 100% статутного капіталу, а це 1,5 млн гривень, належить швейцарській AOT Gas Holding AG. Керівником української компанії є Олександр Марченко. Основним заявленим видом діяльності ТОВ "АОТ Енерджі Україна" є торгівля природним газом.

Крім того, компанія може займатися оптовою торгівлею іншими видами палива, а також допоміжними послугами при видобутку нафти і газу.

Відзначається, що AOT Energy з червня 2016 року продає газ українським газотрейдерам через свою польську компанію AOT Energy Poland. З березня 2017 року купувати газ у AOT Energy Poland почав і державний НАК "Нафтогаз України". В даний час близько 10 українських компаній закуповують газ по імпорту у цього трейдера.

Нагадаємо, в червні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) видала ліцензію на право здійснювати господарську діяльність з постачання природного газу в Україну транснаціональній компанії Trafigura.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top