ru ua

Міжнародна виставка WorldBuildKyiv - об'єднає кращих гравців будівельного ринку

Міжнародна виставка WorldBuildKyiv - об'єднає кращих гравців будівельного ринку

З 15 по 18 травня в МВЦ столиці відбудеться Міжнародна будівельна виставка WorldBuild Kyiv. Близько 200 компаній-виробників і постачальників будівельних, оздоблювальних матеріалів, інструментів, техніки та обладнання з 15 країн представлять кращі рішення будівельного ринку.

Виставка включає в себе широкий спектр пропозицій: будівельних матеріалів, обладнання, металопрокату, покрівлі та ізоляції, фасадів, вікон, рішень пожежної та загальної безпеки, інтер'єрів, оздоблювальних матеріалів, ландшафтної архітектури та дизайну.

Щорічно захід об'єднує 20 тисяч фахівців будівельної галузі з усіх регіонів України та 33 держав. У діловій програмі виставки беруть участь провідні профільні експерти, топ-менеджери найбільших галузевих компаній, дизайнери, архітектори, а також представники державних структур, органів влади і громадських організацій.

Організатор виставки - Premier Expo анонсує, що у 2018 році WorldBuild Kyiv вийде на абсолютно новий, грандіозний рівень!

Вперше на одному майданчику з WorldBuild Kyiv пройде Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів - Акватерм Київ 2018.

Об’єднання всіх трендів сучасного будівництва з енергоефективними та ресурсозберігаючими технологіями - це майбутнє будівельної індустрії, яке вже наступає в нашій країні.

Будівельний сезон починається з WorldBuild Kyiv!

Ласкаво просимо 15 - 18 травня!