Міжнародна група підтвердила повноваження компанії "Ян Де Нул Україна", яка виграла тендер на днопоглиблення "Південного"

НовиниЕкономіка    13.10.2016 - 17:36
Міжнародна група підтвердила повноваження виграла тендер на днопоглиблення "Південного" компанії "Ян Де Нул Україна"
Міжнародна група підтвердила повноваження виграла тендер на днопоглиблення "Південного" компанії "Ян Де Нул Україна"
В МІУ схвалили знижку на збір з транзитних нафтових танкерів у порту "Южний"

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів зустріч з делегацією групи "Ян Де Нул", яка є провідним експертом днопоглиблення та морському будівництві з найсучаснішим у світі технічним флотом. Про це йдеться в повідомленні прес-службі компанії "Ян Де Нул".

Як наголошується, делегація групи "Ян Де Нул" була представлена керівництвом ТОВ "ЯН ДЕ НУЛ УКРАЇНА" - генеральний директор Андрій Розов та директор Дмитро Бойко, а також представниками групи, що відповідають за розвиток бізнесу в Україні, регіональний риректор Філіп Утсе і регіональний менеджер Тім Девольдер.

У ході зустрічі було обговорено перемогу ТОВ "ЯН ДЕ НУЛ УКРАЇНА", що представляє групу в Україні, в тендері на проведення днопоглиблювальних робіт з реконструкції морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів морського порту "Південний".

У прес-службі зазначили, що міністр побажав удачі групі "Ян Де Нул" в інших потенційних проектах в Україні та висловив сподівання на подальшу співпрацю, а представники групи запевнили, що готові внести свій внесок в економічний розвиток України.

"ТОВ "ЯН ДЕ НУЛ УКРАЇНА" користується повною підтримкою групи "Ян Де Нул" на глобальному рівні, в тому числі в частині використання передового флоту, світового досвіду, професійних та інноваційних рішень. Для реалізації проектів в Україні ми також залучаємо міжнародних партнерів, які мають досвід у будівництві гідротехнічних споруд", - цитує прес-служба регіонального директора групи "Ян Де Нул" Філіпа Утсе.

13 жовтня делегація групи компаній "Ян Де Нул" також провела зустріч з представниками Європейської Бізнес Асоціації. Асоціація є найбільш впливовим і численним об'єднанням бізнесу в Україні і була створена за підтримки Європейської Комісії в Україні. На зустрічі сторони обговорили питання подальшого співробітництва та участь "Ян Де Нул" у наймасштабнішій спільноті бізнесу в Україні, розповіли в прес-службі.

Група "Ян Де Нул" реалізувала свій перший проект по днопоглибленню в 1951 році. Протягом наступних років група стала світовим лідером днопоглиблювальної індустрії. Група інвестує в нове обладнання, новий днопоглиблювальний флот, нових співробітників і нові види діяльності.

Читайте в розділі

Британія збереже безмитну торгівлю з ЄС після Brexit

Шульц скликав термінові переговори по зоні вільної торгівлі ЄС-Канада

Німецькі компанії вдвічі збільшили інвестиції в економіку Росії

On Top