Між Києвом і Одесою з 1 липня почне курсувати потяг "Інтерсіті+"

П'ятниця 20 червня 2014 20:58
Зі станції Київ-Пасажирський поїзд вирушатиме о 6:07 і прибуватиме до Одеси о 13:20. Зворотно поїзд "Інтерсіті+" буде відправлятися о 15:02 і прибуватиме на ст. Київ-Пасажирський о 22:17.

Починаючи з 1 липня між Києвом і Одесою почне курсувати потяг "Інтерсіті+" №761/762. Зі станції Київ-Пасажирський поїзд вирушатиме о 6:07 і прибуватиме до Одеси о 13:20. Зворотно поїзд "Інтерсіті+" буде відправлятися о 15:02 і прибуватиме на ст. Київ-Пасажирський о 22:17. Про це повідомили у прес-службі "Укрзалізниці".

При розробці маршруту проходження зазначеного поїзда розглядався варіант його прокладки найкоротшим шляхом - через станції Миронівка - ім. Т. Шевченка - Помічна (534 км), час у дорозі проходження 4,5-5 годин. Але у зв'язку з тим, що приведення інфраструктури до вимог швидкісного руху вказаної ділянки вимагало додаткового залучення значних коштів, яких мало, було прийнято рішення для поїзда "Інтерсіті+" вибрати основний пасажирський хід через Жмеринку та Вінницю, який довший на 120 км.

Тому зараз час у дорозі поїзда "Інтерсіті+" Київ - Одеса становить 7 годин. На даний час проводиться робота над прискоренням поїзда і передбачається, що протягом липня його час у дорозі буде скорочено до 6 годин 30 хв.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся