ru ua

Методи боротьби з чинною владою повинні бути прийнятними, - Бондаренко

Народний депутат "Батьківщини" Володимир Бондаренко впевнений, що вчорашній заклик Юрія Луценка до штурму влади викликаний його емоційним станом.

Народний депутат України з фракції "Батьківщина" Володимир Бондаренко впевнений, що вчорашній заклик Юрія Луценка до штурму влади викликаний його емоційним станом, а методи боротьби з владою повинні бути прийнятними. Про це Бондаренко заявив РБК-Україна.

"Я читав цей коментар Юрія Віталійовича (Луценка). Безумовно, це річ надзвичайно емоційна і вона викликана як мінімум кількома обставинами. Одне з них це абсолютно неадекватна поведінка підрозділів міліції, якої він не так давно командував, і представники якої його помордували... Друге - те, що вчора побачив Юрій Віталійович. Він раніше був у парламенті як народний депутат і те, що було вчора і хтось назвав голосуванням, це дійсно узурпація законодавчої гілки влади частиною депутатів, не більшістю, а частиною депутатів, яка видала себе за більшість, адже реально там не було голосів, тим більше що це голосування проводилося абсолютно грубо порушуючи елементарні норми регламентів... А (голова ВР) Рибак підписує це!... Тому очевидно під впливом цих обставин Юрій Віталійович емоційно висловився про похід і так далі", - сказав Бондаренко.

Він зазначив також, що ця пропозиція в ряді інших обговорюватиметься: "Але мету треба мати усунення цієї влади тими методами, які будуть прийнятними".