"Метінвест" заявляє про збільшення боргу з відшкодування ПДВ до 2,33 млрд гривень

"Метінвест" заявляє про збільшення боргу з відшкодування ПДВ до 2,33 млрд гривень
Фото: "Метінвест"

Досі відсутня відшкодування ПДВ по підприємствах групи, розташованим на підконтрольних територіях Україні

"Метінвест" заявляє про збільшення боргу держави по відшкодуванню ПДВ перед групою з 2,06 млрд грн до 2,33 млрд грн в жовтні (включаючи "Південний гірничо-збагачувальний комбінат" та "Запорізький металургійний комбінат"). Про це повідомляє прес-служба "Метінвесту". 

У повідомленні йдеться, що з автоматичного відшкодування ПДВ знову випали "Запоріжсталь" і ПГЗК, проте в жовтні до них приєднався ще й "Металургійний комбінат "Азовсталь" - невідшкодований ПДВ по ньому тепер становить 176 млн грн. "При цьому "Запоріжсталі" і ПГЗК в жовтні не було відшкодовано ні копійки, і борг перед ними становить вже 1 млрд грн і 540 млн грн відповідно", - зазначають у прес-службі.

Крім того, група повідомляє про те, що до цих пір відсутня відшкодування державою ПДВ підприємствам, розташованим на непідконтрольних Україні територіях. В результаті, в жовтні борг перед ними перевищив 700 млн грн.

Також не відшкодовано ПДВ розташованому на українській території "Авдіївському коксохімічному заводу", заборгованість перед яким становить 43 млн грн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Метінвест" не має наміру продавати свою частку в "Запоріжсталі".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся