"Метінвест" став лідером серед українських компаній в топ-500 найбільших в Європі

"Метінвест" став лідером серед українських компаній в топ-500 найбільших в Європі
Фото: Метінвест

Група Метінвест – перша серед українських компаній, що увійшли в список топ-500 найбільших в Центральній та Східній Європі. Рейтинг складений міжнародною аудиторською компанією Deloitte на основі консолідованої виручки компаній за 2015 рік, повідомляє прес-служба "Метінвесту".

Згідно з дослідженням, більшість країн Центральної Європи продемонструвала економічне зростання, а єдиною країною, чия економіка скоротилася в 2015 році, була Україна. Зокрема, на діяльність промислових підприємств в 2015 році вплинули військовий конфлікт на сході України, втрата російського ринку, а також падіння цін на металургійну продукцію та залізну руду.

Метінвест увійшов в топ-10 компаній промислового сектора Центральної та Східної Європи в 2015 році. За рівнем доходів компанія посіла 13-е місце серед 500 компаній.

У Deloitte відзначають, що в 2013-2015 роках промислове виробництво в країні показувало падіння, а в першому кварталі 2016 року, вперше за три роки, показники почали поліпшуватися.

Всього в рейтинг увійшли 29 українських компаній, в тому числі шість промислових.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся