ua en ru

"Метінвест" направила фінансову допомогу "Охматдиту"

"Метінвест" направила фінансову допомогу "Охматдиту" Фото: "Метінвест" направила фінансову допомогу "Охматдиту" (facebook com ndslohmatdyt)

Компанія "Метінвест" направила фінансову допомогу НДСЛ "Охматдит", яка допоможе завершити реконструкцію приміщень, запланованих для розміщення регіонального експертного центру неонатального скринінгу.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу компанії.

"Враховуючи важливість проекту нової системи неонатального скринінгу для України, зроблене вами - це внесок у здорове майбутнє життя наших дітей", - підкреслили у МОЗ.

У відомстві також наголосили, що високо цінують таких надійних партнерів, як "Метінвест", адже приклад компанії показовий і для інших благодійників.

"У цей важкий для України добрі справи не залишаються непоміченими. Для медиків України зараз особливо важлива підтримка та готовність реагувати на наші потреби в процесі відновлення. В єдності ми стаємо сильнішими і наближаємо перемогу над злом. МОЗ України висловлює Вам подяку за надану благодійну допомогу", - зазначено у листі.

Як відомо, на потреби армії, підтримання національної економіки, допомогу співробітникам і мирним жителям компанія "Метінвест" від початку війни спрямувала вже понад 1,7 млрд грн.

Значну частину допомоги було спрямовано на допомогу медикам: лікарні Запоріжжя, Кривого Рогу, Кам’янського, Покровська й Авдіївки отримали медикаменти, інструменти та витратні матеріали на понад 65 млн грн.

Також компанія передала Головному управлінню розвідки 20 автомобілів медичної допомоги.