МЕРТ внесло на розгляд Ради 50 законопроектів щодо поліпшення бізнес-клімату

МЕРТ внесло на розгляд Ради 50 законопроектів щодо поліпшення бізнес-клімату
Фото: Максим Нефьодов

Зокрема, мова йде про антимонопольне регулювання

МЕРТ внесло на розгляд Верховної Ради 50 законопроектів щодо поліпшення бізнес-клімату. Про це розповів заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов під час презентації бізнес проекту FORBIZ у вівторок, 6 вересня, передає кореспондент РБК-Україна.

"У Верховній Раді вже є близько 50 законопроектів, які стосуються дерегуляції і поліпшення бізнес-клімату", - розповів Нефьодов.

"Відкрити бізнес в Україні легко ... Я б говорив не про дерегуляцію, а про створення прийнятного бізнес клімату. Ми говоримо про антимонопольне регулювання, захист інтелектуальних прав, нормально функціонуючу судову систему... Тобто ми працюємо в напрямку створення бізнес клімату, а саме карти регуляторного поля", - пояснив заступник голови МЕРТ.

Нагадаємо, перший віце-прем'єр міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів заявив, що МЕРТ планує розробити експортну стратегію України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся