МЕРТ погіршило на 0,5% консенсус-прогноз зростання ВВП України на 2017 рік

МЕРТ погіршило на 0,5% консенсус-прогноз зростання ВВП України на 2017 рік
Фото: МЕРТ погіршило прогнози для ВВП на 2017

Прогноз інфляції погіршений на 2%

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України погіршило консенсус-прогноз зростання ВВП України на 2017 рік з 2,9% до 2,4%. Про це свідчить доповідь "Україна: перспективи розвитку. Консенсус-прогноз", опублікований на офіційному сайті МЕРТ.

Згідно з документом, також погіршився прогноз інфляції (у співвідношенні грудень до грудня) - до 11% з 9% на 2017 рік і до 8% з 6% на 2018 рік.

Очікуване зростання реального ВВП в 2018 році склав 3,1% (3,6% прогнозувалося раніше).

Експерти також озвучили найбільш ймовірні ризики для української економіки. В поточному році.

Так, серед внутрішніх ризиків на 2017 рік експерти відзначають недостатньо швидке проведення реформ, збереження низької кредитної активності комерційних банків і поширення неплатоспроможності реального сектору економіки.

Серед зовнішніх ризиків на 2017 рік перераховані загроза дефіциту зовнішнього фінансування та звуження можливостей доступу до міжнародних ринків капіталу, зокрема, неотримання запланованого фінансування від МВФ, ескалацію російсько-українського конфлікту, повільне відновлення розвитку світової економіки та збереження низьких цін на світових сировинних ринках

"Консенсус-прогноз" - це усереднені значення основних прогнозних показників економічного розвитку України, які розраховані на основі експертних оцінок учасників опитування. Всі узагальнені макропоказники, наведені в консенсус-прогнозі, розраховані як медіана.

 

Нагадаємо, за даними Державної служби статистики, ВВП України в IV кварталі 2016 року зріс на 4,7%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся